nr 611 5700
Soffa
1800-tal, björkfanér, längd: 185
Kondition: slitage
| Utrop: |
300 kr |
| Såld: |
500 kr |
måndag 23 november 2009 kl 19:49:31
| Tid |
Kund |
Bud |
350 kr
450 kr